Litery ze styroduru – czym wyróżnia się ta forma reklamy?

Litery ze styroduru to modna forma reklamy, z powodzeniem wykorzystywana w wielu różnych branżach. Trójwymiarowe logo czy nazwa firmy na kasetonie przyciągają wzrok, pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji i budować spójną strategię wizualną marki. Dowiedz się więcej na temat tego nowoczesnego rozwiązania i sprawdź, gdzie warto je zastosować.

Litery przestrzenne – nowoczesna forma reklamy

Nie jest łatwo wyróżnić się na tle dziesiątek różnych reklam, szyldów i krzykliwych banerów. Litery przestrzenne to świetne rozwiązanie dla wszystkich firm, które chcą skutecznie zwrócić uwagę klienta czy w sposób doskonale widoczny oznaczyć swoją siedzibę lub gabinet prezesa.

Nowoczesne litery styropianowe możesz wykorzystać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Za ich pomocą stworzysz atrakcyjny trójwymiarowy szyld, przyciągającą uwagę przechodniów reklamę lub prestiżową tablicę informacyjną przy wejściu do budynku. Wewnątrz mogą pełnić funkcję dekoracyjną, reklamową lub informacyjną, łącząc walory estetyczne z praktycznymi.

Styrodur – co to za materiał?

Jakim materiałem jest styrodur i które jego właściwości sprawiają, że tak często sięgają po niego producenci liter 3d? Styrodur, czyli spieniony polistyren, nazywany jest także pianką xps. Jest wykorzystywany w budownictwie i bardzo podobny do znanego wszystkim styropianu. Warto jednak wiedzieć, że ma on znacznie lepsze parametry, dzięki czemu powstające z niego litery są jednocześnie lekkie i trwałe. Styrodur jest łatwy w obróbce, tani i estetyczny, a po dodatkowym zabezpieczeniu (np. za pomocą plexi czy PCV) staje się wyjątkowo odporny na zabrudzenia czy niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Z wymienionych wyżej powodów, jeśli chodzi o zewnętrzną reklamę, styrodur nie ma sobie równych – to niedrogi i atrakcyjny materiał, pozwalający na precyzyjne wycinanie liter o najróżniejszych kształtach. W przypadku liter o dużej grubości stosowany jest także styropian w wersji premium, wyróżniający się najwyższą jakością.

Jakie litery ze styroduru możesz wybrać?

Reklama ze styroduru to litery 3d o różnych wymiarach czy rodzajach wykończenia. Możesz zdecydować się na litery styropianowe w 20 kolorach standardowych lub w palecie RAL czy NCS. Ciekawą opcją jest druk UV na froncie liter – dzięki temu rozwiązaniu możesz spersonalizować swój projekt, ozdabiając go wybraną grafiką lub gradientem.

W ofercie dobrych agencji reklamowych znajdziesz też litery powstałe z połączenia styroduru z innymi materiałami np. modne litery 3d z lustrem na froncie czy z plexi, dibondem, drewnem lub sklejką. Szeroki wybór rodzajów wykończenia pozwala stworzyć litery spójne z koncepcją wizualną Twojej marki.

Nowoczesna reklama w Nowym Sączu – litery 3d

Interesuje Cię nowoczesna reklama w Nowym Sączu i okolicach? Optimaprint to agencja reklamowa specjalizująca się m.in. w produkcji nowoczesnych liter przestrzennych ze styroduru i innych materiałów, a także liter podświetlanych czy w rozmiarze XXL. Sprawdź litery styropianowe dostępne w ofercie i poproś o szybką wycenę.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Nigdy nie udostępniamy Twojego adresu e-mail. Wymagane pola są oznaczone *