Bezpieczny przewóz towarów – profile ochronne

0
582

Profil ochronny z pianki WS Szukamy skutecznego sposobu na zabezpieczenie różnego rodzaju krawędzi, ostrych i szklanych przedmiotów? Pomoże nam w tym profil ochronny z pianki WS. Jest to produkt, który w doskonały sposób chroni miejsca i przedmioty przed zniszczeniami. Poznajmy jego zalety i sprawdźmy do czego możemy go użyć.

Główne cechy, jakie posiada profil ochronny z pianki WS to:

  • Możliwość wyboru grubości i wymiaru, co stwarza szeroki zakres ochrony,
  • Niska chłonność wody,
  • Łatwy montaż,
  • Dobra elastyczność,
  • Wydajna amortyzacja,
  • Podlega recyklingowi,
  • Pianka typu PE-LD

Profil ochronny z pianki WS ma szerokie zastosowanie. Używany jest w wielu gałęziach przemysłu. Wszechstronność pianki sprawiła, że stała się ona podstawowym produktem niejednej działalności.

Profil ochronny z pianki WS najczęściej używany jest do:

  • Ochrony szklanych krawędzi,
  • Zabezpieczenia ciężkich i ostrych przedmiotów,
  • Ochrony szyb i szklanych produktów.

Profil ochronny z pianki WS to idealne zabezpieczenie dla rzeczy i krawędzi o różnym profilu i strukturze. Jest skuteczny i prosty w zastosowaniu. Jego elastyczność umożliwia szeroki zakres jego przeznaczenia. Chcąc mieć pewność solidnego zabezpieczenia, sięgnijmy po taką ochronę, która spełni nasze oczekiwania.  Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się  w transporcie, przy produktach wymagających skutecznej i trwałej ochrony. Ponadto profile ochronne z pianki WS, podlegają recyklingowi, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska i nie stwarzają zagrożenia jak w przypadku innego typu ochrony.

Profil ochronny WS

Profil ochronny WS jest doskonałym rozwiązaniem do zabezpieczenia krawędzi i produktów różnego rodzaju podczas transportu, jak i tych użytkowanych na co dzień. Zapewnia im skuteczną ochronę przed uszkodzeniami, zadrapaniami czy innymi zniszczeniami. Jest szybki i prosty w montażu. Lekki i wygodny w zastosowaniu, dzięki różnym swoim formom. Jego gęsta struktura, starannie zabezpiecza nawet najdelikatniejsze krawędzie.

 

Cechy i właściwości profili ochronnych WS

Profile ochronne WS wykonane są z twardej pianki i występują w dwóch gęstościach ze wzmocnionym kanałem lub bez niego. Dzięki swojemu wyprofilowani, idealnie dopasowują się do ochranianych krawędzi. Odporne są na wilgoć, dzięki czemu nie pochłaniają wody, zapewniając dobrą ochronę w różnych warunkach. Profile ochronne WS są opatentowane i występują w wielu rozmiarach i rodzajach. Podlegają recyklingowi, co jest ich dużym atutem. Cechy i właściwości profili ochronnych WS pozwalają na ich zastosowanie w wielu sektorach gospodarki.

 

Profile ochronne WS i ich zastosowanie

Dzięki swojej długości i elastyczności, profil ochronnych WS, w szybki i łatwy sposób może osłonić krawędzie o długich i nieregularnych kształtach. Doskonale zabezpiecza kanty, narożniki i przedmioty o ostrych zakończeniach.  Jest też świetnym rozwiązaniem do zabezpieczenia szklanych produktów podczas transportu. Profil ochronny WS szczelnie przylega do szyb i po ich złożeniu skutecznie ochrania krawędzie przed ukruszeniem. Jego zastosowanie jest naprawdę szerokie, co czyni go produktem topowym w wielu przedsiębiorstwach.

 

Profil ochronny WS, będzie znakomitym rozwiązaniem, dla wszystkich tych, którzy chcą mieć gwarancję, pełnego zabezpieczenia, cennych rzeczy podczas przewozu. Ochroni on dany towar we właściwy sposób i pomoże go szczęśliwie dostarczyć na miejsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here